Informacje

Private Chef

O nas

Private Chef Karol Sonnak

Dla wielu z Was pewnie przygotowywałem już sushi, a jeśli nie to mam nadzieję, że będę miał przyjemność przygotowywać je regularnie. 10 lat pracy w kuchni japońskiej, wiedza i doświadczenie zaowocowało wypracowaniem własnego stylu przygotowywania sushi. Umiejętności to nie wszystko, trzeba jeszcze wiedzieć jak najwięcej o produkcie, technice jego obróbki i przygotowania, co jest niezwykle ważne w kuchni japońskiej, gdzie wszystkie składniki muszą być ekstremalnie świeże i wyselekcjonowane. Podczas pracy w różnych częściach świata z japońskimi Chefami i nie tylko, nauczyłem się dobierać odpowiednie produkty i brać za nie odpowiedzialność przekazując je konsumentom.
W końcu jesteśmy tym, co jemy.
Moja oferta sushi, to pierwsza grupa małych dzieł, którymi chciałbym Was poczęstować. Wkrótce pojawią się kolejne produkty, które mam nadzieję znajdą się na Waszych stołach.

Oferuję Wam catering inny niż wszystkie pod wieloma względami. Po pierwsze jest on najwyższej jakości, bo przygotowuję go sam i sam go do Was dostarczę, przy okazji pomagając przy aranżacji w domu lub gotując na Waszych oczach. Gotowanie z Wami, to drugi powód, dlaczego jest taki szczególny. Catering może przyjechać skompletowany lub może być przygotowany razem. Gwarantuję świetną zabawę i wiele cennych praktycznych informacji na temat przygotowywania jedzenia i pracy w restauracji w różnych częściach świata. Wiele osób na pewno chciałoby się nauczyć samodzielnie przygotowywać sushi, dlatego też przekaże Wam jak ugotować doskonały ryż, wybrać i wyfiletować najświeższą rybę oraz pokroić warzywa i owoce. Zbierzcie grupę znajomych, ustalmy termin i do dzieła.

Trzeci powód? Cena! Na pewno jest konkurencyjna względem innych znanych miejsc, skąd można zamówić sushi.
Celem mojej firmy jest przygotowywanie cateringu na prywatki, spotkania okolicznościowe i wszelkiego rodzaju zaplanowane imprezy, stąd minimalny czas złożenia zamówienia przed imprezą to 2 dni. To czas, kiedy będę mógł wybrać najlepsze i najświeższe składniki.